Logo Jawor24h.pl
Reklama

Medale dla nauczycieli I LO w Jaworze

17 października w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

© materiał prasowy

Podziękowania i życzenia dla nauczycieli z byłego województwa legnickiego z okazji ich święta złożyli m.in. Dolnośląski Kurator Oświaty – Roman Kowalczyk, Prezydent Legnicy – Tadeusz Krzakowski oraz poseł Robert Kropiwnicki.

Podczas spotkania, które uświetniła Orkiestra Symfoniczna i chór Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy, nauczycielom wyróżniającym się w regionie zostały wręczone odznaczenia państwowe, odznaczenia resortowe oraz nagrody Ministra Edukacji Narodowej i nagrody Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty.

Wśród odznaczonych znaleźli się również nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze. Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę zostały odznaczone panie: Jadwiga Kuczwara, nauczyciel chemii oraz Dorota Rębisz, nauczyciel matematyki. Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała nauczycielka języka niemieckiego Urszula Zarzycka.

Nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Karolina
Karolina1 listopada 2018 o 13:19
Pani Dorota Rębisz doskonały pedagog i nauczyciel. Z podejściem do ucznia. Gratulacje !
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
jaworzanin
jaworzanin30 października 2018 o 21:32
Pani Dorotka Rębisz, o najlepszy człowiek i nauczyciel na całym świecie.
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Mich
Mich30 października 2018 o 13:18
Brawo Pani Doroto! Prawdziwy nauczyciel z powołania! :)
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.