Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Lustra podświetlane – dlaczego warto je mieć w łazience?

Lustro w łazience służy wielu zadaniom – dla mężczyzn jest niezbędne, gdy się golą, dla kobiet zaś przede wszystkim przy codziennej pielęgnacji cery i nakładaniu makijażu.

© Materiały prasowe / Grupa TipMedia

Lustro w łazience służy wielu zadaniom – dla mężczyzn jest niezbędne, gdy się golą, dla kobiet zaś przede wszystkim przy codziennej pielęgnacji cery i nakładaniu makijażu.

Łazienka jest zazwyczaj jednym z najlepiej oświetlonych pomieszczeń w domu, co pozwala na precyzyjne wykonywanie różnorodnych zabiegów na własnej twarzy. Jednak czasem oświetlenie łazienkowe nie spełnia naszych oczekiwań – przed lustrem jest nieprzyjemnie ciemno; nie widzimy wszystkich włosków lub pozostałości kosmetyków na skórze. Innym razem chcielibyśmy szybko skorzystać z łazienki w nocy bez zapalania światła, aby nie przeszkadzać innym domownikom. Wtedy z pomocą przychodzi lustro podświetlane LED, które łączy funkcjonalność z walorami dekoracyjnymi.

Dlaczego lustro podświetlane?

Żarówki LED wmontowane w lustro pozwolą na jego doskonałe doświetlenie wtedy, kiedy lampy łazienkowe nie spisują się wystarczająco dobrze, na przykład ze względu na złe ustawienie. Światło z lustra rozchodzi się równomiernie i redukuje zacienione miejsca. Stanowi wystarczające oświetlenie przy niewymagających czynnościach toaletowych, a ponadto jest wspaniałą ozdobą – w sprzedaży dostępne są różnorodne, ciekawe modele, w których żarówki LED tworzą klasyczne ramki lub fantazyjne kształty w centrum lustra. Dodatkowe funkcje zmiany barwy lub siły oświetlenia pozwalają dostosować je do aranżacji konkretnego wnętrza lub urozmaicić je. Najbardziej nowoczesne lustra podświetlane posiadają akcesoria takie jak lusterko powiększające, zegary, a nawet głośniki Bluetooth. Wszystko to czyni je bardzo luksusowym elementem wystroju, z którego korzystanie będzie samą przyjemnością.

Warto wiedzieć, że oświetlenie LEDowe dostępne jest w różnych wariantach mocy – część luster korzysta z technologii, która generuje dwukrotnie więcej światła, a żarówki wolniej się wyczerpują. Najlepiej, jeśli dokładnie zapoznamy się z danymi technicznymi wybranego modelu lustra podświetlanego przed jego zakupem, aby otrzymać produkt jak najbardziej odpowiadający naszym potrzebom.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.