Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Licealiada w badmintonie

Badminton jest sportem olimpijskim, a równocześnie dyscypliną rekreacyjną. O tym, jak wygląda on w swojej klasycznej odmianie, przekonali się reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze.

© materiał prasowy

Uczniowie: Weronika Jastrzębska, Weronika Jakimowicz, Janina Korybska, Oliwia Wojnarowicz, Sebastian Gilowski i Łukasz Hołowacz, pod opieką nauczyciel Iwony Zatyki, wzięli udział w turnieju szkół ponadgimnazjalnych.

Zawody powiatowe odbyły się 9 listopada 2018 r. w PCKZiU w Jaworze, a przystąpiły do nich drużyny ze szkół powiatu jaworskiego. Po zaciętej rywalizacji dziewcząt i chłopców, w której zawodnicy wykazali się wspaniałymi umiejętnościami i niezwykłą wolą walki, uczniowie I LO zdobyli dwa II miejsca i uzyskali kwalifikację do rozgrywek strefowych 16 listopada.

W turnieju finałowym zmierzyły się reprezentacje najlepszych szkół strefy legnickiej; były to drużyny z Jawora, Lubina, Złotoryi i Legnicy. Nasze liceum reprezentowały dziewczęta, które ostatecznie wywalczyły IV miejsce. Warto zaznaczyć, że uprawiają ten sport amatorsko.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.