Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kosiarka wysięgnikowa do koszenia poboczy w Gminie Męcinka

Kosiarka wysięgnikowa do koszenia poboczy oraz odkrzaczania to nowy zakup Gminy Męcinka, którego celem jest podniesienie standardu świadczenia usług na rzecz mieszkańców z zakresu utrzymania porządku i estetyki w gminie.

Fot. materiały prasowe © Gmina Męcinka

Sprzęt wykorzystywany będzie również do prowadzenia działań pielęgnacyjnych na publicznych terenach zielonych.

- Nowe urządzenie przyczyni się także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na naszych drogach poprzez poprawę widoczności w obrębie pasa drogowego w wielu miejscach gminy – podkreśla wójt Mirosław Brzozowski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.