Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kod promocyjny pomaga wygrywać

Kody bonusowe legalnych operatorów zakładów sportowych to jedna z najprostszych i najczęściej spotykanych możliwości na zyskanie dodatkowych środków, które następnie można przeznaczyć na typowanie wyników.

© Materiały prasowe

Więcej pieniędzy na zakłady oznacza zaś… większe szanse na wygraną! Moda na kody promocyjne dotarła do Polski z krajów zachodnich i bardzo rozpowszechniła się przede wszystkim w zakupach i usługach internetowych.

Można odnieść wrażenie, że dziś łatwiej o rabat, niż o jego brak. Taniej możemy kupić perfumy, kosmetyki, obuwie, ubrania, zabawki, książki, sprzęt RTV i AGD, loty samolotowe albo jedzenie na dowóz. Możliwości jest mnóstwo – pisał w swoim artykule na stronie forbes.pl redaktor Wojciech Maroszek.

Sama procedura rabatowania jest banalnie prosta. Podczas dokonywania zakupu towaru czy usługi kod promocyjny należy po prostu wpisać (wkleić) w odpowiednie okienko i już. To wystarczy, by cieszyć się rabatem, darmową dostawą czy produktem w gratisie.

Kodowo promocyjna rewolucja nie ominęła również branży bukmacherskiej, z tym że legalni bukmacherzy oferują klientom nie tylko kody rabatowe, ale też kody bonusowe i kody promocyjne. Dzięki nim uzyskać można dodatkowe środki pieniężne na typowanie wyników oraz specjalne gratisy

Co trzeba wiedzieć o kodach bonusowych i jak wygrywać z ich pomocą?

W zależności od rodzaju promocji, kody bonusowe legalnych bukmacherów można wykorzystywać podczas rejestrowania się na stronie danego operatora (mowa wówczas o tzw. bonusach powitalnych), dokonywania pierwszej lub kolejnej wpłaty (w takich sytuacjach uprawniają one do otrzymania tzw. bonusu od depozytu), a także podczas promocji organizowanych przez bukmacherów np. przy okazji największych sportowych imprez: finał Pucharu Polski w piłce nożnej, mecze Ligi Mistrzów UEFA Champions League, Mistrzostwa Świata lub Mistrzostwa Europy). Promocje dotyczą także takich wydarzeń jak Igrzyska Olimpijskie czy Mistrzostwa Europy w siatkówce.

Dlaczego kody bonusowe pomagają wygrywać? Dlatego, że dzięki nim gracz otrzymuje dodatkowe pieniądze w formie bonusu (free bet), które następnie przeznacza na typowanie wyników – może więc stawiać więcej kuponów, a w konsekwencji – zwiększać swoje szanse na wygraną. Między innymi z tego powodu bonusów otrzymanych dzięki kodom nie można od razu wypłacić. Wcześniej wymagany jest bowiem obrót daną sumą określoną liczbę razy (np.: minimalny obrót 3x bonus 25 zł to 75 zł). Odbiór bonusu jest prosty, ale warto pamiętać o kodzie promocyjnym – instrukcję jak odebrać promocyjny kupon przeczytasz w artykule: Fortuna bonus – jak go odebrać.

Warto wspomnieć o jeszcze jednym rodzaju bonusu, a mianowicie tzw. darmowym zakładzie (freebet bez depozytu). Polega on na tym, że gracz obstawia kupon za pieniądze bukmachera, a w przypadku wygranej ten po prostu odciąga od niej kwotę freebetu. Dla przykładu – jeśli gracz otrzymał od bukmachera darmowy zakład 25 zł, postawił za te pieniądze kupon i wygrał 400 zł, to suma jego wygranej wyniesie 375 zł, gdyż bukmacher odejmie od niej freebet. Nie zmienia to faktu, że typer otrzymuje 375 zł "na czysto", więc gra za bonus z pewnością się opłaca.

Najszerszą na rynku ofertę darmowych zakładów zapewnia kod bonusowy, działający u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. I tak np. u jednego bukmachera wykorzystanie kodu pozwala na podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 760 zł, bonus bez depozytu 20 zł, a także zakład bez ryzyka w kwocie 10 zł. U legalnego bukmachera Toto-lotek, darmowy zakład po wykorzystaniu kodu bonusowego wynosi 25 zł, zaś bonus od depozytu – do 545 zł (standardowa oferta to bonus 100% pierwszej wpłaty do 500 zł oraz darmowy zakład 20 zł). W innej firmie bukmacherskiej  darmowy zakład w standardowej ofercie wynosi 100 zł – kod bonusowy pozwala powiększyć go aż do 120 zł. Nie pozostaje więc nic innego, jak rejestrować się u legalnych bukmacherów, wykorzystywać kod, zyskiwać dodatkowe pieniądze, obstawiać i… wygrywać!

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z ważną licencją Ministerstwa Finansów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.