Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Jaworski Budżet Obywatelski - ogłoszenie wyników

Mieszkańcy zdecydowali o projektach w ramach pierwszego Jaworskiego Budżetu Obywatelskiego.

© Gmina Jawor

Głosowanie nad projektami zgłoszonymi w ramach JBO odbyło się w dniach 12-19 lipca 2019 r.  Jaworzanie mieli możliwość oddania głosów w formie papierowej, z której skorzystało 489 osób lub w formie elektronicznej, za pośrednictwem której głos oddało 61 osób.
Zwycięskie projekty:

1. Mały projekt:

  • Strefa odpoczynku i zabawy przy Przedszkolu Publicznym nr 4 z Oddziałami Zamiejscowymi przy ul. Dmowskiego 5
  • Wybieg dla psów – „Psi Raj”

2. Duży projekt:

  • Z parkingu samochodowego do przedszkola „Bezpieczna droga malucha” (Przedszkole Publiczne nr 2)

Decyzją Burmistrza Miasta Jawora z pozostałych środków zrealizowane zostaną także 4 projekty, które uzyskały duże poparcie mieszkańców Jawora.

1. Mały projekt:

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.