Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Jaworscy Licealiści w finale dolnośląskim!

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze ponownie dostarczyli nam powodów do dumy.

© materiał prasowy

W Powiatowym Turnieju Szachowym, który odbył się 15 listopada w PCKZiU w Jaworze, Aleksandra Jankiewicz, Stanisław Izdebski, Kacper Stachura i Patryk Fijołek zdobyli pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikowali się do finału dolnośląskiego.

Odbędzie się on 18 grudnia w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem strategicznych umiejętności młodego zespołu. Trzymamy kciuki za naszych uczniów w finale dolnośląskim.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.