Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

Gmina Męcinka – najwyższa frekwencja w powiecie, 85% poparcia dla wójta

Ponad 60% wynosiła frekwencja wyborcza podczas wyborów samorządowych w Gminie Męcinka, które odbyły się 21 października 2018 r. To aktualne dane opublikowane przez Państwową Komisją Wyborczą.

© jawor24h.pl

Mieszkańcy wybrali radnych do Rady Gminy Męcinka, natomiast kandydat na wójta Mirosław Brzozowski uzyskał  85% poparcia społeczności lokalnej, otrzymując 1980 głosów na „tak”.

Do Rady Powiatu Jaworskiego w Gminie najwyższy wynik uzyskał Sylwester Rudziec (mieszkaniec naszej gminy), startujący z listy PIS, otrzymując poparcie 837 osób.

Najmniejszą ilość głosów (spośród mieszkańców Gminy Męcinka) zdobył Stanisław Michalak, startujący z listy EB Razem, uzyskując 4 głosy.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

solo
solo26 października o 20:31
Teraz dobrać fachowców , nie tylko znajomych, żeby maksymalnie wykorzystali tą obecną sytuację gospodarczą. Kadencja szybko minie i jest dużo do zrobienia. Fachowcy w drodze konkursu - tylko tacy , którzy potrafią nadgonić zaległości. Przed Męcinką wielka szansa
Lubię to! 0
Mieszkanka Gminy
Mieszkanka Gminy 26 października o 14:03
Najwyzsza frekwencja w powiecie , a tylko jeden kandydat na wójta I wysokie popracie dla niego o czymś świadczy . Tylko pogratulować takiemu włodarzowi i jego mieszkańcom, oby tak dalej .
Lubię to! 2
Ferdynand
Ferdynand24 października o 21:09
Niesamowite, czyżby policją postraszyli?
Lubię to! 3
Stanisław.
Stanisław. 24 października o 14:37
4 głosy ???
Lubię to! 5
Weteran
Weteran24 października o 13:56
A co ten Michalak tak zaszalał?
Nie ma sąsiadów i znajomych?
Lubię to! 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.