Logo Jawor24h.pl
Reklama

(FOTO) Zbiornik Słup pod rekreację – Minister Bańka na „Tak”

Minister Witold Bańka jest kolejnym przedstawicielem rządu zaangażowanym w rozwój turystyki i rekreacji na terenie Gminy Męcinka.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Regaty Słup 2019, budowa ścieżki pieszo-rowerowej, przejęcie bazy pod działalność klubu żeglarskiego oraz rozbudowa infrastruktury towarzyszącej, w tym pomosty i wiaty, były dzisiaj na terenie Gminy Męcinka głównym tematem rozmów Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki z Mirosławem Brzozowskim wójtem Gminy Męcinka, Sylwestrem Rudźcem wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Jaworskiego oraz komandorem Klubu Żeglarskiego Grzegorzem Dyjasem.

To następny etap prac nad projektem zagospodarowania zbiornika Słup. Minister Witold Bańka jest kolejnym przedstawicielem rządu zaangażowanym w rozwój turystyki i rekreacji na terenie Gminy Męcinka.

Dalsze rozmowy dotyczące zbiornika wodnego w Słupie oraz rozwoju turystyki na terenie gminy będą kontynuowane w siedzibie ministerstwa, na które zostali zaproszeni nasi samorządowcy oraz przedstawiciele Gminnego Klubu Żeglarskiego „Cysterska Brać”.

Reklama

Komentarze (11)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

opolak
opolak11 października o 14:32
Powiat Jaworski ma szczęście do porządnych Ministrów , którzy dają szansę " na odbicie się" od marazmu. Teraz rola samorządów, żeby wykorzystali tą jedyną szansę .
Lubię to! 0
borus
borus10 października o 15:53
Słup będzie mekką dla okolicy i Zagłębia Miedziowego - teraz od 15-ego dojada S3 i Cukrowniczą. Wójt Męcinki pokaże jak się robi pieniądze na turystyce i rekreacji
Lubię to! 0
dar
dar8 października o 12:41
na lupie niema wody
Lubię to! 0
Trzeźwy
Trzeźwy6 października o 11:58
Zobaczymy, czy również po wyborach będzie równie zaangażowany...
Lubię to! 2
Obserwator. ..
Obserwator. ..6 października o 10:52
Jak się to uda to napewno będzie to sukces Bery...jak zresztą wszystko..
Lubię to! 0
moler
molerObserwator. ..6 października o 13:18
"Słup" jest na terenie gminy Męcinka - wasz burmistrz nie potrafi tak jak Wójt .
Lubię to! 1
miś
miś5 października o 21:37
Brawo Męcinka
Lubię to! 4
Mieszkanka
Mieszkanka 5 października o 20:59
Super perspektywa.Tego w najbliższej okolicy brakuje.
Lubię to! 2
Jan
Jan Mieszkanka 6 października o 19:47
Przy dobrej współpracy gminy z powiatem napewno się uda...a radość z tego będą mieli wszyscy mieszkancy powiatu..nie tylko z gminy.
Lubię to! 0
Dawny mieszkaniec
Dawny mieszkaniec5 października o 19:04
Świetnie może agroturystyka się rozwinie = zyski dla powiatu jaworskiego.
Lubię to! 3
borus
borus5 października o 17:19
Brawo Męcinka
Teraz turyści będą zjeżdżać z każdej strony - tylko walczyć o nowy most na Nysie i drogę od S3 - Cukrowniczą - do dróg 363/ 365 jako omijającą Piotrowice . Zapewne Mercedes tez będzie miał swój udział w rozwoju rekreacji, budowy miejsca do pływania , kąpieli.
Turyści pojadą w Przedgórze Sudeckie, więc wkrótce baza hotelowo-restauracyjna będzie potrzebna . Teren wspaniały dla wizjonerów.
Lubię to! 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.