Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Wycieczka rowerowa parafian ze Słupa

Parafianie parafii Wniebowzięcia NMP w Słupie wraz ze swoim proboszczem ks. Piotrem Różyckim aktywnie spędzają czas na rowerach.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W pierwszym rajdzie rowerowym, którego inicjatorem był właśnie Ksiądz Proboszcz udział wzięło aż 40 osób.

Pierwsza trasa prowadziła na polanę do Bogaczowa. Kolejną wycieczkę zorganizowano do Myśliborza, w której również wzięły udział rodziny z parafii. Podczas rajdu dzieci dotrzymywały tempa dorosłym i dawały im motywację do pokonania kolejnych kilometrów. Na zakończenie każdej wyprawy rowerowej parafianie wspólnie z Księdzem spędzają czas przy ognisku.

W najbliższym czasie planowana jest kolejna wycieczka rowerowa. Proboszcz ks. Piotr Różycki organizuje nie tylko wycieczki rowerowe. Parafianie aktywnie rozpoczęli wakacje podczas wspólnej zabawy w Energylandii w Zatorze. Natomiast we wrześniu planowana jest wycieczka do Włoch.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.