Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Wigilia Pokoleń w Wądrożu Wielkim

W świetlicy wiejskiej w Wądrożu Wielkim odbyły się jasełka przygotowane przez uczniów, rodziców, grono pedagogiczne i dyrekcję Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

Młodzi artyści zrobili ogromne wrażenie na publiczności, która szczelnie wypełniła całą salę. 

- Dzisiaj nie wiem gdzie jestem. Czy jestem w Wądrożu czy w Warszawie. Takiego występu, kochane dzieci, kochani nauczyciele, nie powstydzilibyście się nawet na deskach teatru. Gratuluję profesjonalizmu w każdym calu. Świetnie przygotowany występ, piękny scenariusz, piękny śpiew, piękna inscenizacja - mówiła wójt Elżbieta Jedlecka, wręczając upominek na ręce dyrektor Szkoły Podstawowej.

Na zkończenie wszyscy mali artyści otrzymali słodkie niespodzianki od wójt oraz dyrektor szkoły. 

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ada
ada19 grudnia 2017 o 21:27
ciekawe czy wójtowa dotrzyma słowa i wystąpią na duzej scenie, bo naprawde pięknie było
Lubię to! 0
dom
dom19 grudnia 2017 o 14:47
piękna impreza, dech zapierała w piersi. Brawo. Zdjecia też cudne
Lubię to! 0
autor
autor17 grudnia 2017 o 23:04
świetne czołowe zdjęcie z imprezy
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.