Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Udany Dzień Dziecka w Mściwojowie

Dzisiaj (1 czerwca) w mściwojowskim parku trwa Dzień Dziecka. Dopisała pogoda i frekwencja.

© Adrian Zawierucha

Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć m.in. Artura Stachery - radnego Powiatu Jaworskiego, Waldemara Tłusty - Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Mściwojów, Seweryna Mazura - sołtysa wsi Mściwojów, członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Mściwojowie, Koła Gospodyń Wiejskich w Mściwojowie oraz członków rady sołeckiej wsi Mściwojów.

Dla dzieci przygotowano m.in. dmuchańce, gry zręcznościowe, strzelanie z łuku oraz inne rozgrywki sportowe. Były też kiełbaski z grilla i kurtyna wodna przygotowana przez strażaków z OSP Mściwojów, która zrobiła furorę wśród najmłodszych mieszkańców wsi.

Fot. Adrian Zawierucha

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.