Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Trwają dożynki w Chełmcu

Dziś w Chełmcu odbywają się dożynki wiejskie.

© Anna Cybulska

Dożynki rozpoczęły się uroczystą mszą świętą, podczas której poświęcony został wieniec dożynkowy. Następnie zebrani, na czele z wójtem Mirosławem Brzozowskim, sołtys wsi Ewą Kuc, starostami tegorocznych dożynek - Karoliną Madej i Tomaszem Puk, przeszli korowodem do pobliskiego parku, gdzie trwa zabawa dożynkowa. 

Podczas dożynek każdy może poczęstować się darmową grochówką, bigosem i ciastem. Przygotowano również loterię fantową, w której każdy los wygrywa. 

Dodatkowo gry i konkursy dla dzieci i dorosłych. Zabawa potrwa do późnych godzin nocnych. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.