Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Spartakiada Rodzin Abstynenckich

X Spartakiada Rodzin Abstynenckich organizowana przez Stowarzyszenie Charytatywne „Azyl” odbyła się w niedzielę, 20 sierpnia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Jawornik”.

Fot. jawor24h.pl © Anna Cybulska

- Celem Spartakiady jest promowanie zdrowego i trzeźwego trybu życia. Chcemy mieszkańcom Jawora pokazać, że wśród nich żyją ludzie, którzy uporali się z problemem alkoholowym i mogą pomagać innym - mówił Dariusz Kudłacz, prezes Stowarzyszenia AZYL.

Podczas wspólnej zabawy organizatorzy zapewnili wiele ciekawych atrakcji, m.in. konkursy sportowe z nagrodami, animacje dla dzieci, dmuchańce, a także kiełbaski z grilla i pyszne, domowe wypieki. Na zakończenie zabawy wystąpiła Anna Pietrzak z zespołem. 

- Chciałbym podziękować władzom gminy i powiatu za wsparcie, dzięki czemu możemy organizować m.in. Spartakiadę. Chciałbym podziękować również tym, którzy przekazali nam 1 proc. podatku - dodał D. Kudłacz.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

nasz Jaworek
nasz Jaworek20 sierpnia 2017 o 21:54
czas mija, władze się zmieniają a stowarzyszenie i ludzie w ni trwają w swych postanowieniach-gratulacje
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.