Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor

(FOTO) Siłownia zewnętrzna w Targoszynie na finiszu

W Targoszynie dobiega końca budowa siłowni zewnętrznej tworzonej w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA).

© Gmina Mściwojów

Wniosek o dofinansowanie zadania został złożony już w lutym br.  Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki naboru pierwszej edycji początkiem czerwca. Nasz wniosek uzyskał dofinansowanie w maksymalnej kwocie.

W tym roku w całej Polsce powstanie 1 530 ogólnodostępnych plenerowych stref sportu, rekreacji i odpoczynku. Ogromne zainteresowanie Programem sprawiło, iż procedura wyłonienia wykonawcy i sama realizacja projektu znacznie się przedłużyła. Niemniej jednak wszystkie zaplanowane w projekcie urządzenia udało się zamontować w terminie.

Choć obecnie pogoda nie zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, to mamy nadzieję, iż utworzony obiekt, zgodnie z założeniami Programu, stanie się dla mieszkańców Targoszyna ulubionym miejscem rekreacji. Liczymy także, iż w najbliższym czasie możliwe będzie ogrodzenie obiektu oraz wykonanie dogodniejszej nawierzchni.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic
Kibic 8 grudnia 2018 o 08:00
Nie ma to jak lokalizacja w Paszowicach. Pod gminą żeby można sobie z okna popatrzeć. Dlatego nikt z tego nie korzysta. U was lokalizacja super
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.