Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Remiza OSP Marcinowice w remoncie

W Marcinowicach zakończyły się prace remontowe przy zadaniu pn. „Remont budynku remizy OSP w m. Marcinowice”.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Remont obiektu ma na celu polepszenie stanu technicznego budynku, poprawę efektywności cieplnej i zabezpieczenie obiektu poprzez wymianę pokrycia dachowego, wykonanie obróbek blacharskich, wymianę rynien i rur spustowych, docieplenie budynku, wykonanie drenażu opaskowego z rur z tworzyw sztucznych, malowanie wewnętrzne i zewnętrzne, wykonanie instalacji odgromowej, itp.

Wykonawcą zadania, wyłonionego w drodze przeprowadzonego zapytania ofertowego był Zakład Usług Remontowo-Budowlanych inż. Kazimierz Wołyniec z Jawora, a wartość wykonanych prac wyniosła ponad 96 tys. zł.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Brawo
Brawo8 lutego o 19:50
Bardzo dobrze teraz remia się prezentuje. Po zdjęciach myślałem że to remiza w mściwojowie.
Lubię to! 2
jk
jkBrawo11 lutego o 18:49
Mniej płynów rozweselających, to wzrok ci się wyostrzy
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.