Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Przedsmak świąt na Kaczawskim Jarmarku Bożonarodzeniowym

Tradycyjnie podczas Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego mogliśmy poczuć atmosferę, smak i zapach zbliżających się Świąt.

© Paweł Sasiela

Nie zabrakło wyrobów rękodzielniczych z regionu Gór i Pogórza Kaczawskiego, świątecznych dań i ciast oraz kolęd w wykonaniu zespołów ludowych. Odwiedzający organizowany przez Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Zespole Pałacowo-Parkowym w Krotoszycach XII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy spotkali także sporą grupę Mikołajów. Licznie dopisali zarówno wystawcy, jak i goście.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.