Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

(FOTO) Plantacja 33 krzewów marihuany zlikwidowana

Jaworscy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca gm. Mściwojów, który w przydomowym ogrodzie posiadał nietypową plantację. Zamiast pomidorów uprawiał 33 krzewy konopi indyjskich.

© KPP Jawor

Z krzewów konopi indyjskich można było uzyskać co najmniej 2310 porcji marihuany. Niedoszły plantator decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Może nawet spędzić 8 lat za kratkami.

Policjanci z jaworskiej komendy uzyskali informację, że na terenie jednej z miejscowości, położonej w gm. Mściwojów uprawiana jest zakazana prawem marihuana. Wykonane sprawdzenia doprowadziły do zatrzymania 18-letniego mężczyzny, który w znajdującym się za domem ogrodzie uprawiał 33 krzewy konopi indyjskich.

Nietypowa uprawa była skrzętnie ukryta w zaroślach, miała przynieść młodemu człowiekowi wysoki zysk. Jednak działania funkcjonariuszy pokrzyżowały jego plany. Z ujawnionych krzewów mógł uzyskać co najmniej 2310 porcji marihuany. Ponadto niedoszły plantator stracił 2500 zł, które zostały zabezpieczone  podczas dalszych czynności procesowych.

18-latek usłyszał już zarzuty uprawy konopi indyjskich oraz wytwarzania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Jaworze Sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres dwóch miesięcy. Grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
_________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Łukaz Kubiś
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (10)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

PIS-iory
PIS-iory6 września o 16:02
*** alkohol gorszy jest i nadal legalny, szczyt hipokryzji, w dodatku 8 lat za to a za ciężkie pobicie niektórzy wychodzą po 5 latach, tępa Polska władza...
Lubię to! 5
Jacek Kuron
Jacek KuronPIS-iory7 września o 10:28
O tym właśnie napisałem, moze nie wprost, jezykiem polityków prawicy którzy w sym elektoracie upatruja tylko ludzi ograniczonych na umyśle.
Lubię to! 2
Jacek Kuron
Jacek Kuron5 września o 13:46
Hipokryzji szczyt, aby karać za szczyt. To co naturalne i daje matka ziemia na równi z chemią i dopalaczami. Chory kraj, przepisy marne liczą sie statystyki, a kolejny młody bedzie grzał pajde.. nie winą młodego człowieka, winą polityka Leszka Millera młody człowiek zniszczył właśnie swoje zycie...
Lubię to! 8
Janóż
JanóżJacek Kuron6 września o 14:12
Cooooooooo?
Lubię to! 1
Wyludniacz
WyludniaczJacek Kuron6 września o 21:53
Przecież widać że mózg wypalony.... nawet zdania nie potrafi napisać. Tak się właśnie dzieje od jarania i alkoholu po jakimś czasie.
Lubię to! 2
Wyludniacz
Wyludniacz4 września o 22:13
Powinien to wszystko zezrec na raz jak dla siebie mial
Lubię to! 5
Anonim
Anonim4 września o 16:09
Teraz czuje się bezpiecznie
Lubię to! 9
Maksiu
MaksiuAnonim5 września o 00:15
Ja tez. Ujaranych do granicy ameby smieci za kierownicą będzie mniej
Lubię to! 7
aa
aaMaksiu5 września o 08:14
Ale pijanych nie będzie mniej. Więc się nie ciesz.
Lubię to! 3
Wyludniacz
WyludniaczMaksiu6 września o 21:54
Zawsze to mniej chwastów. Cieszę się.
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.