Logo Jawor24h.pl
Reklama

(FOTO) Nowa instalacja elektryczna w jaworskim ogólniaku

Powoli do końca dobiegają prace w jaworskim ogólniaku, gdzie prowadzona jest inwestycja związana z wymianą instalacji elektrycznej w budynku szkoły.

© Materiał prasowy

"Od kilku lat sukcesywnie inwestujemy w placówki szkolne, do których uczęszcza młodzież z całego powiatu. W poprzednich latach w ogólniaku wybudowaliśmy nowe boisko, wymieniliśmy kompleksowo centralne ogrzewanie, teraz przyszła pora na instalację elektryczną, która coraz częściej ulega awariom. Dlatego Zarząd Powiatu przeznaczył na ten cel blisko 400 tys. zł. - mówi Starosta Stanisław Laskowski.

Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. W I etapie wymienione zostaną wszystkie piętrowe rozdzielnice prądowe oraz ułożone będzie nowe zasilanie. Kolejne etapy przewidują wymianę instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem na poszczególnych piętrach szkoły.

"Liceum to bardzo duży obiekt, wymagający ogromnych nakładów finansowych. W ostatnich latach w Jaworskim liceum powiat zrealizował inwestycji za blisko 2,5 mln.zł. - dodaje Starosta Laskowski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.