Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Miejsce publiczne w Starych Rochowicach zagospodarowane

W wyniku przeprowadzonych prac, mieszkańcy Starych Rochowic zyskali: drewnianą wiatę rekreacyjną, budynek gospodarczy wykorzystywany jako magazynek sprzętu sportowego oraz altanę ogrodową.

Fot. Gmina Bolków © Gmina Bolków

Zakończyły się prace związane z realizacją zadania pn. „Zagospodarowanie miejsca publicznego, pełniącego funkcje rekreacyjne i sportowe poprzez budowę wiaty rekreacyjnej, magazynku sprzętu sportowego i altany ogrodowej w miejscowości Stare Rochowice”.

Całkowita wartość zadania: 76.586,28
Wnioskowana wysokość dotacji: 30.000,00
Budżet Gminy Bolków: 46.586,28.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

autorek
autorek30 października 2017 o 08:38
Może bede monotoematyczny ale żeby za 3 budy zapłacić 80kPLN!?!?!?!?!?!

Serio, jak ktoś widzi koszty tych projektów samorządowych to sie w głowie przewraca! Brak jakiejkolwiek gospodarności! Katastrofa. Moznabyło to samo zrobić za jedynie gminną dotację, jestem przekonany!
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.