Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Kolizja drogowa w Mściwojowie

Wczoraj (1 czerwca) po godz. 16:00 na skrzyżowaniu w Mściwojowie doszło do kolizji drogowej.

© Adrian Zawierucha

Według wstępnych ustaleń winną wypadku jest kierująca samochodem marki Audi, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej mieszkance Gminy Mściwojów, kierującą pojazdem marki Volkswagen.

Trzy osoby uczestniczące w kolizji (dwie kobiety i dziecko) nie odniosły obrażeń, zbędna była pomoc medyczna.

Na miejscu pojawiła się jaworska Policja, która zbadała alkomatem obie kierujące (były trzeźwe) i ukarała sprawczynię mandatem karnym.

Fot. Adrian Zawierucha
 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.