Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Kolejny dzień Jaworskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

Dziś o godz. 11 startuje kolejny dzień Jaworskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Przed nami dzień kolędowania. Na scenie wsytąpią: Chór Albertówka, Stowarzyszenie Charytatywne DAMY RADĘ, Zespół Ludowy Chrośliczanie, a także Blanka Wdowiak i Agata Sopata. W międzyczasie wystawcy proponują swoje produkty, a dzieci mogą wysłać pocztówkę do Świętego Mikołaja i odwiedzić mini-zoo. Jarmark zakończy się w niedzielę spotkaniem wigilijnym. 

Przedstawiamy fotorelację z piątkowego kiermaszu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.