X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) Kolejne chodniki przy drogach powiatowych

Trwają prace przy budowie II etapu chodnika w miejscowości Słup. Równocześnie toczą się prace polegające na przebudowie chodników przy drogach powiatowych w Snowidzy.

© materiał prasowy

Trwają prace przy budowie II etapu chodnika w miejscowości Słup. Tam na zlecenie Powiatu Jaworskiego powstaje ciąg pieszy o długości prawie 300 m. Inwestycja jest kontynuacją I etapu, który zrealizowany został w ubiegłym roku, kiedy to Powiat wybudował w tej miejscowości chodnik o dł. prawie 350 m. Całkowita wartość obu etapów to ponad 150 tys. zł. Oba etapy zrealizowane są z budżetu powiatu jaworskiego.

Równocześnie toczą się prace polegające na przebudowie chodników przy drogach powiatowych w Snowidzy. Realizacja tej długo oczekiwanej przez mieszkańców Snowidzy inwestycji możliwa jest dzięki współpracy Gminy Mściwojów i Powiatu Jaworskiego. Całkowita wartość zadania to prawie 160 tys. zł, oba samorządy zaangażują po 50% tej kwoty.

Dzięki temu do końca lipca powstanie ponad 450 metrów chodnika. To I etap inwestycji, która planowana jest do realizacji w kolejnych latach, tak by w jak najkrótszym czasie powstał chodnik łączący Snowidzę Dolną i Snowidzę Górną.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

fer
fer4 lipca 2018 o 11:13
Budowa chodnika o szerokości ok. 1 metra?. A co na to Nadzór budowlany?
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.