Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Kolejna akcja krwiodawstwa w PCKZiU

Pod koniec marca, w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbyła się dwudziesta druga akcja honorowego krwiodawstwa, organizowana cyklicznie od jedenastu lat.

© Materiał prasowy / PCKZiU

Pomimo wysokiego sezonu przeziębień, chętnych do oddania krwi było bardzo wielu, tych, którzy chcieli po raz kolejny, jak i po raz pierwszy podzielić się „Darem Życia” - absolwenci, uczniowie szkoły, i grono pedagogiczne. Zarejestrowano 40-ciu dawców, ostatecznie krew oddało 27 osób, w ilości ponad 12 litrów.

Wszystkim, którzy oddali krew, którzy chcieli uczynić ten gest oraz tym, którzy pomogli w organizacji całego przedsięwzięcia: dyrekcji PCKZiU, wolontariuszom z klasy 2E oraz pani pielęgniarce - należą się ogromne podziękowania.

Kolejna akcja planowana jest na jesień, już dziś zachęcamy do zostania Honorowym Dawcą Krwi. Krew można oddawać nie tylko podczas akcji w PCKZiU,ale również w centrach krwiodawstwa.

Koordynator akcji - Jarosław Pieszczek

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.