X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) Kibicowaliśmy naszym w Piotrowicach

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się Strefa Kibica w Piotrowicach. Było głośno, entuzjastycznie i biało-czerwono. Zawiedli jedynie nasi piłkarze, którzy ulegli Senegalowi. To oznacza jednak, że w niedzielę czekają nas wielkie emocje.

© Paweł Sasiela

Do piotrowickiego parku przybyli fani futbolu z terenu całej gminy Męcinka i nie tylko. Nie zabrakło też kibiców z Jawora i innych sąsiednich gmin. Silną ekipą stawili się sympatycy piłki nożnej z Osiedla Piotrowice, na czele z prezesem, których w drodze do Strefy Kibica spotkaliśmy już niemal godzinę przed meczem.

Na miejscu na przybyłych czekały liczne atrakcje. Na najmłodszych dmuchańce i oczywiście wyznaczone przy strefie boisko, na którym najmłodsi adepci futbolu mogli zaprezentować swoje umiejętności. Przed meczem zebrani otrzymali biało-czerwone flagi, a w przerwie spotkania odbywał się konkurs rzutów karnych. Rozgrzewkę poprowadzili tancerze z KDance Studio.

Podopieczni Adama Nawałki ulegli Senegalowi 1:2. To jednak nie koniec emocji. Polska wciąż zachowuje realne szanse na wyjście z grupy H. Tym bardziej, że obok biało-czerwonych porażkę poniosła dzisiaj także faworyzowana Kolumbia, która okazała się słabsza od Japonii. Reprezentanci Kraju Kwitnącej Wiśni zwyciężyli 2:1.

W najbliższą niedzielę Polska zmierzy się z drużyną z Ameryki Południowej. To będzie spotkanie, które zadecyduje o dalszych losach biało-czerwonych na rosyjskim czempionacie globu. Pojedynek obejrzymy oczywiście w Strefie Kibica w Piotrowicach. Początek meczu o godz. 20, jednak atrakcje w piotrowickim parku zaczną się wcześniej. 

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Świstak
Świstak20 czerwca 2018 o 08:49
Milik po meczu powiedział :
Bądźmy szczerzy: każdy zagrał fatalne spotkanie. Każdy z nas. Nasze największe walory zostały zdominowane przez rywala.

Kolejne mecze będą jeszcze bardziej fatalne - co tym razem zdominują rywale.
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Tchórzofretka
TchórzofretkaŚwistak20 czerwca 2018 o 12:35
Polska zdobędzie mistrzostwo świata na tym mundialu, a wtedy będziesz musiał wejść pod stół i odszczekać swoje haniebne słowa. Pozdrawiam i dobrego samopoczucia życzę.
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
jojo
jojoTchórzofretka21 czerwca 2018 o 14:40
Polska mistrzem Polski! To jedyne co zdobędziemy.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
A
A19 czerwca 2018 o 23:23
I to było coś!
6 Lubię to: 6
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.