Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Ferie po harcersku

Okres ferii dla dzieci i młodzieży to doskonały moment na organizację wyjazdów integracyjnych.

Fot. Karolina Grabska, Piotr Tłuściak © materiał prasowy

Drużyny harcerskie jaworskiego hufca ZHP postanowiły wspólnie skorzystać z bogatej oferty obiektu edukacji geologicznej zwanego Sudecką Zagrodą Edukacyjną w Dobkowie. Młodzież zwiedziła nowoczesne centrum dowiadując się wielu ciekawostek na temat procesów wulkanicznych, jakie miały miejsce na tym obszarze przed kilkoma milionami lat.

Grupa skorzystała z największej w Polsce platformy imitującej trzęsienie ziemi, bawiła się makietami rozsuwanych wulkanów i gejzeru czy korzystała z tablic multimedialnych prezentujących miejsce występowania wulkanów i ich budowę.  

Jednym z osób wcielających się w rolę instruktorów oprowadzających młodzież po Sudeckiej Zagrodzie był instruktor hufca, a jednocześnie były dyrektor tej placówki Krzysztof Kowalczyk. Wyjazd zakończony został ogniskiem z kiełbaskami w zimowej scenerii. Harcerze dziękują całej obsadzie placówki za ciepłe przyjęcie i profesjonalnie przeprowadzenie zajęć. 

Fot. Karolina Grabska, Piotr Tłuściak

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Anna
Anna23 stycznia o 13:47
Mój syn był na tym wyjeździe. Uczęszcza na zbiórki do 44 Drużyny Harcerskiej "Żagiew", im. Janka Bytnara. Polecam każdemu innemu dziecku. Harcerstwo to naprawdę wspaniała przygoda. Opiekunem drużyny jest Pan Wojciech M. ten instruktor ma całkiem dobry kontakt z młodzieżą.
Myślę, że w innych drużynach też fajnie, więc jak komuś nie odpowiadają piątki, są jeszcze inne drużyny.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.