Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Emerytura strażaka Marka Myjaka

W dniu 28 stycznia swoją ostatnią służbę w podziale bojowym Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaworze pełnił dowódca zmiany II asp. Marek Myjak, który z końcem stycznia przechodzi na zaopatrzenie emerytalne.

© Materiał prasowy / KP PSP Jawor

Ostatnie zdanie służby miało dla Marka wyjątkowy charakter, ponieważ towarzyszyli koleżanki i koledzy z jaworskiej komendy na czele z Komendantem Powiatowym PSP w Jaworze bryg. Waldemarem Sarlejem i Zastępcą Komendanta Powiatowego mł. bryg. Arkadiuszem Delikatnym.

Asp. Marek Myjak służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w roku 1996. Przeszedł przez kolejne stanowiska służbowe w podziale bojowym, aż w roku 2013 został dowódcą zmiany.

W czasie swojej ponad 20 letniej służby został odznaczony m.in.:
- Złotym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”
- Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”
- Srebrną Odznaką „Za zasługi w zwalczaniu powodzi”

 
st. kpt. Łukasz Starowicz

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.