Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Efektowny koncert w Mściwojowie już za nami

Wczoraj (30 maja) w Kościele Nawiedzenia NMP w Mściwojowie odbył się koncert z okazji Dnia Matki.

© Adrian Zawierucha

Koncert odbył się z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Grzegorzowa, a wystąpiła w nim schola dziecięca "Dudzinki" działająca przy kościele św. Marcina w Jaworze. Występ scholi spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem widzów - gromkimi brawami i owacją na stojąco.

Po koncercie, w sali narad Urzędu Gminy w Mściwojowie odbył się poczęstunek z okazji Dnia Matki, na którym nie mogło zabraknąć m.in. Wójta Gminy Mściwojów Mariusza Forysia, Przewodniczącego Rady Gminy Mściwojów Tomasza Siczka, proboszcza ks. Wiktora Juchiewicza oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Mściwojowa.

Na Panie czekał ogromny tort, który był wyśmienity.

Fot. Adrian Zawierucha

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

widz
widz1 czerwca o 20:50
Szanowna redakcjo poruszcie temat koszenia trawników w mieście zwłaszczaw Parku Pokoju - wyglada jak pastwisko. Całe ZLK ludzie odpowiedzialni za to powinni dawno odejść. Ten problem ich przerasta. Co na to Pan Burmistrz ?
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Iwona
Iwona31 maja o 12:05
Było wyjatkowo i przepięknie.
 
3 Lubię to: 1
Super: 2
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.