Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Dziewczyny z PCKZiU w finale licealiady w badmintonie

16 listopada w Lubinie odbyły się Strefowe Zawody Dziewcząt i Chłopców w Badmintonie. Powiat jaworski reprezentowali Mistrzowie, zawodnicy PCKZiU w Jaworze oraz drużyna z I LO w Jaworze.

© Materiały prasowe / PCKZiU w Jaworze

Reprezentacja PCKZiU grała w składzie:

  • Klaus Weronika - III D
  • Klaus Karolina - I H
  • Cebula Kornelia - III D
  • Maturski Maciej - I K
  • Rudy Mateusz - II D

Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Drużyna chłopców zajęła IV miejsce, natomiast dziewczęta uplasowały się na III miejscu, co dało im awans do dolnośląskich finałów.

Dolnośląski Finał Licealiady w Badmintonie odbędzie się 28 listopada w hali sportowej HASTA LA VISTA we Wrocławiu. Drużyna PCKZiU rozegra najpierw dwa mecze grupowe w strefie legnickiej z reprezentacjami II LO Lubin i ZSZ Złotoryja. Następnie odbędzie się faza pucharowa.

Zawodników do turnieju przygotowała p. L. Herok.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.