Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych

Za nami 9. Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych w Jaworze.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Do 9. edycji konkursu zgłosili się podopieczni z 20 Warsztatów Terapii Zajęciowych oraz Środowiskowych Domów Samopomocy z całego Dolnego Śląska, tj. Dzierżoniowa, Lwówka Śląskiego, Trzebnicy, Chojnowa, Legnicy, Kowar, Strzegomia, Bolesławca, Wałbrzycha, a także Jawora.

Tradycyjnie, uczestnicy zaprezentowali się w trzech kategoriach: solo, para i grupa. W kategorii solo najlepiej zatańczyła Aleksandra Mandryga z WTZ z Trzebnicy, drugie miejsce zajął Adam Nadolski z WTZ z Kowar, a trzecie Paweł Przygodz z WTZ z Dobroszyc. W kategorii para najlepiej zatańczyli Władysława Szmołda i Arkadiusz Makuła z jaworskiego Ośrodka Wsparcia, drugie miejsce zajęli Monika Uchańska i Adrian Pas z WTZ z Świdnicy, a trzecie Emilia Mielczarek i Karol Dyjak z WTZ z Dobroszyce. Natomiast wsród grup najlepszą okazała się grupa z WTZ z Dobroszyce, drugie miejsce zajęła grupa z WTZ z Trzebnicy, a trzecie ŚDS z Chojnowa.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

rodzic
rodzic12 października 2017 o 07:48
Wspaniałe wydarzenie. Brawo WTZ, Brawo załoga, Brawo Panie Marcinie Simon
Lubię to! 0
ONA
ONArodzic12 października 2017 o 11:48
Brawo TERAPEUCI :)
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.