Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Choinka w urzędzie już ubrana

Tuż przed wizytą św. Mikołaja wójt gminy Męcinka zaprosił dzieci przedszkolne do wspólnego ubierania tegorocznej choinki.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Wszystkie dzieci z ogromnym zaangażowaniem przystrajały świąteczne drzewko. Po ubraniu choinki przedszkolaki zasiadły do rozmów z wójtem przy wspólnym stole, na którym czekały słodkie niespodzianki. W czasie rozmów dzieci opowiadały o prezentach, jakich wyczekują od św. Mikołaja oraz o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia. Pięknie przystrojona choinka przez przedszkolaków z Męcinki i Piotrowic wita teraz wszystkie osoby przybywające do urzędu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.