Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Chełmiec II Wałbrzych nieznacznie lepszy od Spartakusa

Chełmiec II Wałbrzych zwyciężył po pięciosetowym boju ze Spartakusem Jawor w meczu dolnośląskiej ligi kadetów.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Pierwszy set należał do gospodarzy, którzy prowadzili już nawet 21:12. Kolejne cztery akcje wygrali jednak wałbrzyszanie. Siatkarze z Jawora nie pozwolili jednak gościom odrobić strat i zwyciężyli do 20. Następną partię lepiej zaczęli gracze Chełmca, prowadząc 3:0, a następnie 5:1 i już do końca seta jaworzanie nie byli w stanie zniwelować tej przewagi, ostatecznie przegrywając do 19. 

Trzeci set był bardziej wyrównany. Gospodarze prowadzili 10:8, remisowali 12:12 i znów prowadzili 15:12. Wówczas przyjezdni poprosili o czas, po którym ostro zabrali się do pracy. Gdy wałbrzyszanie wyszli na prowadzenie 18:17, jasne stało się, że w końcówce czekają nas spore emocje. Ostatecznie Chełmiec zwyciężył na przewagi 27:25.

Spartakus czwartą partię rozpoczął wynikiem 7:2, następnie prowadząc 13:7 i 18:11, by ostatecznie wygrać do 17. Wynik meczu rozstrzygnąć miał więc tie-break. Ten lepiej zaczęli goście, prowadząc przed zmianą stron 8:4. Jaworzanie nie potrafili nawiązać już walki i przegrali do 10.

Spartakus Jawor - Chełmiec II Wałbrzych 3:2 (25:20; 19:25; 25:27; 25:17; 10:15)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.