Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Awaria rury z gazem

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dziś przy ul. Barbary w Jaworze. Podczas prac ziemnych doszło do rozszczelnienia linii gazowej. Dzięki współpracy straży pożarnej i pogotowia gazowego udało się już opanować zagrożenie.

Fot. jawor24h.pl © Anna Cybulska

- Najprawdopodobniej w wyniku prac remontowych nawierzchni chodnika doszło do uszkodzenia przyłącza gazowego niskiego napięcia. Podjęliśmy interwencję, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i zdecydowaliśmy o ewakuacji mieszkańców. W sumie ewakuowano 14 osób z 4 pobliskich budynków – informuje st. kpt. Tomasz Kita.

- Pogotowie gazowe, które przybyło na miejsce zdarzenia zlokalizowało uszkodzenie. Zostało one zabezpieczone w odpowiedni sposób. Zagrożenie zostało usunięte. Mieszkańcy jeszcze dziś wrócą do swoich mieszkań – dodaje T. Kita.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

JJ
JJ20 lipca 2017 o 10:30
Wąziutki chodniczek przy ul. Środkowej jest rozgrzebany i ulica zamknięta przez to już 2 tygodnie. Tak własnie wyglądają te miejskie inwestycje.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.