Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FILM) Spacerkiem po… wsiach Żarek i Brachów

Tym razem czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworze udali się w wirtualny spacerek po nieistniejących już wsiach Żarek i Brachów. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Po miejscowościach wysiedlonych w związku z budową zbiornika Słup oprowadzili zebranych kustosz Muzeum Regionalnego w Jaworze Mirosław Szkiłądź oraz miłośnik Ziemi Jaworskiej Jakub Lemański.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mi
mi9 lutego 2018 o 08:46
Szkoda że w takich godzinach:(
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.