Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FILM) Gwoździewicz w europarlamencie!

W święta jesteśmy świadkami historycznego wydarzenia na lokalnej scenie politycznej. Jawor doczekał się reprezentanta w Parlamencie Europejskim. Maciej Gwoździewicz, jako kolejny kandydat z listy, zajmie miejsce europosła rezygnującego z funkcji.

To bez wątpienia najważniejsze polityczne wydarzenie roku, które może wywrzeć również wielki wpływ na czekające nas jesienią wybory samorządowe. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy jaworskich rajców.

 

Materiał primaaprilisowy.

Reklama

Komentarze (7)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

nota
nota2 kwietnia o 17:40
widocznie do odstawki
Lubię to! 0
Henryk S
Henryk S2 kwietnia o 12:25
Skoro Pana elokwencja nie sięga zenitu, nawet jak na jaworskie standardy ( szczególnie końcówka siekierą ciosana), to domyślam się, że przekonywać Waść będziesz do swoich poglądów bardziej ogniem i mieczem...
Lubię to! 0
Autor
Autor1 kwietnia o 15:29
Super Pryma Aprilis
Lubię to! 4
mieszkaniec powiatu
mieszkaniec powiatu1 kwietnia o 14:56
A ja widziałem wczoraj jak pan Gwozdziewicz z koszyczkiem w ręku przechodził przez przejazd kolejowy gdy rogatki były już zamknięte i paliło się czerwone światło. Nie był to przykład godny naśladowania.
Lubię to! 4
Kuryy
Kuryymieszkaniec powiatu1 kwietnia o 16:29
Takiego człowieka potrzeba , Gdy dla innych droga zamknięta i nie ma innego wyjścia , odważny człowiek zawsze znajdzie wyjscie :P
Lubię to! 0
stoik
stoik1 kwietnia o 13:43
To Bera nie ma rywala. Jedyny poważny odfrunął właśnie do Brukseli.
Lubię to! 6
Andrzej P.
Andrzej P.1 kwietnia o 12:57
Brawo, gratulacje dla pana Macieja
Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.