Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

(FILM, FOTO) Elżbieta Jedlecka z absolutorium

W minionym tygodniu podczas sesji Rady Gminy Wądroże Wielkie wójt Elżbieta Jedlecka otrzymała absolutorium za 2017 rok.

Reklama

Komentarze (8)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

były
były10 lipca o 10:52
Krycha - o czym ty piszesz - na jakiego człowieka głosujemy , masz na myśli wójcinę, żenada i brednie.
Lubię to! 2
beta
betabyły10 lipca o 16:55
a jakiego ty masz kandydata, znowu ktoś wypadnie z kapelusza, ktoś bez kompetencji i pomysłu na gminę . Krycha dobrze pisze, trzeba dać szansę, żeby dokończyła, to co zaczęła, a zrobiła bardzo dużo.
Lubię to! 0
były
byłybeta13 lipca o 12:41
Wójcina ma kompetencje ? ha ha bzdury piszesz - tak, na tym etapie może rządzić się sama, powoli bierze się za nauczanie - pouczanie nauczycieli - jeszcze trochę i będzie przyjmować w ośrodku zdrowia. Pomysł na gminę, jaki pomysł? ; śmiech na powiat ; budowanie chodników i dróg to zadanie powiatu i bzdurne jest gadanie,że gdyby gmina nie współfinansowała to by ich nie było. Za jedną się wzięła na osiedlu w WW - bubel. Dać jej szansę, żeby dokończyła, to co zaczęła, gminę już wykańcza finansowo, ale to ludzi nie interesi, zwłaszcza klakierów.
Lubię to! 3
jola
jola4 lipca o 19:44
Brawo Pani wójt, rzeczowo, konkretnie, kompetentnie. Gratuluję absolutorium, tylko może więcej empatii i wiary w ludzi, którzy Panią otaczają i dobrze Pani życzą. Proszę nie doszukiwać sie intryg i knucia, to podcina skrzydła i staje się Pani nieufna, a szkoda, bo mam o Pai i Pani działaniach bardzo dobre zdanie, prosze tego nie zepsuć. nie ma kandydata, który mógłby z Panią wygrać na dzien dzisiejszy, wiec bez obaw, a ludzi trzeba doceniać nie tylko tych z Gminy, ale wszystkich, którzy pracują dla pani i na pani rachunek, na rachunek gminy i jej dobrego imienia.
Lubię to! 3
turysta
turystajola6 lipca o 15:24
Ha ha ha - ... pracują dla pani i na pani rachunek - a gmina czy MY płacimy za intrygi i knucia..
Jola, feudalizm już dawno się skończył, jesteś wolnym człowiekiem i myśl jak wolny. Jej czas dobiega końca.
Lubię to! 5
były
byłyjola7 lipca o 20:09
Niech startuje, ma szanse się wybić ale własnego komitetu bo z PSL-em to klapa.
Lubię to! 0
do krycha
do krychabyły9 lipca o 16:28
ma szansę na kolejną kadencję, niezależnie od tego od kogo będzie startować, na poziomie samorzadów głosujemy na człowieka i działającego i aktywnego wójta , a nie na partie, więc radzę innym kandydatom nie podpierać sie znajomościami partyjnymi, bo źle na tym wyjdą.
Lubię to! 1
gość ze wsi
gość ze wsi3 lipca o 16:49
całe obrady oglondnełem i rzeczywiście jestem zaszokowany zachowaniem radnego ktory sobie wyszedł. jak dziecko. zabieram zabawki i ide na swoje podwórko. wstyd, cały czas wszystko na nie i nie. czas żeby mieszkańcy wybrali sobie kogos innego bo to wstyd dla tej wsi z której on jest, a dla wójtowej brawa, dobrze gada i konkretnie. a pokażcie gmine która nie bierze kredytów
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.