Logo Jawor24h.pl
Reklama

(FILM) 20 milionów zł na inwestycje

Blisko 20 milionów zł na inwestycje i ponad 29 milionów zł pozyskanych dotacji – to rezultat pracy samorządu Gminy Męcinka w latach 2015 – 2018.

© Paweł Sasiela

Uruchomiono przedszkola publiczne, zbudowano żłobek, wodociągi i sieci kanalizacyjne, przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków, a także nowe chodniki, drogi i miejsca postojowe. Wykonano remont ośrodków zdrowia, które wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt, a obiekty użyteczności publicznej dostosowano do osób niepełnosprawnych. Rozbudowano oświetlenie uliczne wsi, a boiska sportowe zyskały nowoczesną infrastrukturę.

W okresie 2014 – 2018 zmniejszono zadłużenie gminy o 1,43 miliona zł nie podnosząc podatków i opłat lokalnych przez ostatnie 4 lata.

Poniżej przedstawiamy film dotyczący realizacji inwestycji w 2018 roku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.