Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Edukacyjnie we Wrocławskim Humanitarium

W piątek, 10 listopada 2017r., klasy IIA i IIIA z Gimnazjum w Męcince udały się na wycieczkę do Humanitarium we Wrocławiu.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Uczniowie przybyli w godzinach porannych do Ogrodu doświadczeń, gdzie następnie podzielili się na trzy grupy w celu sprawnego zwiedzania Humanitarium. Młodzież mogła przeprowadzić sekcję serca, rozwiązać wiele łamigłówek oraz przyjrzeć się bliżej każdej energii odnawialnej z osobna. Po wysiłku umysłowym nadszedł czas na odpoczynek. W tym celu przejechali z Ogrodów Doświadczeń na Bielany, gdzie udali się na seans w kinie Helios na film ,,Ponad wszystko''.

Z uśmiechem na ustach gimnazjaliści powrócili po wszystkich piątkowych atrakcjach do Męcinki.

Grażyna Puciato

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.