Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Dzień Pizzy w Kulinarnym Przedszkolu w Piotrowicach

Tym razem dzieci z Kulinarnego Przedszkola w Piotrowicach zamieniły się w „Kucharzy kuchni Włoskiej”, a stołówka w wielką pizzerie.

Fot. materiały prasowe / Gmina Męcinka © Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Po śniadaniu przedszkolaki tarły ser, kroiły paprykę, szynkę oraz cebulę. Następnie wszyscy z wielkim zaangażowaniem wałkowali i nakładali kolejne produkty na ciasto. Gdy wszystko było już gotowe, włączyliśmy piekarnik i z niecierpliwością czekaliśmy na ich upieczenie. Wreszcie nadeszła oczekiwana przez wszystkich chwila – poczęstunek.

Dzieci z apetytem próbowały własnoręcznie przygotowanej pizzy. Cały dzień upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Dzięki tej imprezie poznaliśmy historię pizzy, kraj, z którego pochodzi oraz dowiedzieliśmy się, że własnoręcznie zrobiona pizza jest o wiele zdrowsza i smaczniejsza. Zajęcia sfinansowane zostały z budżetu Gminy Męcinka.

Autor: Monika Malinowska

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Maks
Maks10 lutego o 13:37
Nie ma to jak promować zdrową żywność w szkole.
Lubię to! 1
Maks
Maks10 lutego o 12:11
To się nazywa promocja zdrowego żywienia
Lubię to! 0
Hejnał
Hejnał9 lutego o 20:08
Ogolnie Mecinka rozwija sie, ciagle wladze cos robia, dzieje sie. Pozytywnie
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.