Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Czekoladowy autobus u przedszkolaków w Kulinarnym Przedszkolu w Piotrowicach

Gminne Kulinarne Przedszkole w Piotrowicach to zarówno nauka o zdrowym żywieniu, warsztaty na których dzieci uczą się przygotowywać różnorodne posiłki, ale także przedsięwzięcia rozwijające kreatywność uczniów.

- Już niebawem, tj. 4 grudnia nasze przedszkolaki będą miały okazję uczestniczyć w kolejnych ciekawych zajęciach. Do naszej szkoły w Piotrowicach zamówiony został czekoladowy autobus, w którym odbędą się warsztaty. Dzieci poznają m.in. proces produkcji czekolady, a także będą mogły samodzielnie wykonać słodkości – mówi wójt Mirosław Brzozowski.

Zajęcia sfinansowane zostaną z budżetu Gminy Męcinka 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.