Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Chodnik łączący Zębowice z Jaworem oddany do użytku

W dniu 10 października br. w obecności Wójta Sebastiana Oszczędy komisja dokonała oficjalnego odbioru chodnika łączącego Zębowice z Jaworem.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Chodnik z kostki typu polbruk o długości około 75 metrów poprawi bezpieczeństwo osób poruszających się pieszo wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 374. Chodnik wybudowała firma MG-TECH Inżynieria Lądowa z Jeżowa Sudeckiego za kwotę 76 tys. złotych. 

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mieszkańcy
mieszkańcy11 października 2017 o 21:14
Super, że jest chodnik, świetnie że w końcu po prawie 40!!! latach Zębowice doczekały się remontu świetlicy , jeszcze przydał by się wójcie kawałek chodnika łączący te kilka domów przy głównej drodze z resztą wioski. Prosimy mieć na uwadze, tam jest duży ruch , a kierowcy nie zawsze zważają na pieszych. Trzymamy kciuki
Lubię to! 1
Dobra Zmiana w PJ i Paszowicach
Dobra Zmiana w PJ i Paszowicach10 października 2017 o 16:42
Bardzo dobra inwestycja . Brawo dla Wójta Sebastiana Oszczędy z PIS
Lubię to! 3
jaworzanka
jaworzanka10 października 2017 o 16:20
Wygląda bardzo ładnie.
Lubię to! 3
Iga
Igajaworzanka11 października 2017 o 14:44
Wójt czy chodnik ;)
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.