Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Budziszów Wielki: Rejestracja w bazie DKMS

W niedzielę 28 października w Szkole Podstawowej w Budziszowie Wielkim odbędzie się rejestracja w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych prowadzona przez DKMS.

© materiał prasowy

Celem jest odnalezienie bliźniaka genetycznego dla 23-letniej Sabiny Latosińskiej, która zmaga się z chorobą. Niestety, nikt z rodziny nie może zostać dawcą, ponieważ nie występuje zgodność genetyczna.

Sabina jest młodą osobą, dla której przeszczep szpiku to jedyna szansa na normalne życie – terapia lekiem kosztującym 3 miliony rocznie niestety nie podziałała.

Do akcji mogą dołączyć osoby, które ukończyły 18 rok życia oraz ważą więcej niż 50kg. Poza tym niezbędne są dwie rzeczy – dowód osobisty oraz chęć niesienia pomocy 😊

Zarejestrować się można również za pomocą strony www.dkms.pl/pl na której podane są szczegółowe instrukcje co do rejestracji.

Pamiętajmy, że obecność w bazie jest szansą na pomoc każdemu z chorych na nowotwory krwi, ale również może dotknąć każdego z nas.

Pomożesz? Bo możesz, lekarstwo masz w genach.

Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższą niedzielę od godziny 11 do 18 do Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Michał
Michał28 października 2018 o 17:22
Farsa.Ratowanie życia zakonczył brak wniosków.
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.