Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Blisko 200 000 zł kolejnej dotacji dla Gminy Męcinka – mieszkańcy będą mieli nową drogę w Słupie

Gmina Męcinka ubiegając się o środki z budżetu państwa na przebudowę drogi gminnej w Słupie miała na celu poprawę warunków życia mieszkańców, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, ale także tworzenie warunków do budownictwa.

28 lipca 2017 r. Wójt Gminy Męcinka otrzymał od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji informację o przydzieleniu dla Gminy Męcinka kolejnej w tym roku dotacji, tym razem w wysokości 181 000 zł. Dzięki rządowemu wsparciu przebudowana zostanie droga gminna (tzw.„betonówka”) w Słupie.

Składam serdeczne podziękowania pani Minister Elżbiecie Witek za pomoc i współpracę przy realizacji tego ważnego dla mieszkańców naszej gminy przedsięwzięcia – mówi wójt Mirosław Brzozowski.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Gmina ?
Gmina ?3 sierpnia 2017 o 11:31
http://jawor24h.pl/bedzie-chodnik-w-slupie,9310,a.html
Lubię to! 0
Slupianka
Slupianka3 sierpnia 2017 o 10:09
A gdzie jest napisane że ona przydziela pieniądze? Czytaj to co jest napisane. My mieszkańcy cieszymy się ze Gmina robi wiele dla nas i serdecznie dziękujemy.
Lubię to! 2
Pszczola
PszczolaSlupianka3 sierpnia 2017 o 11:30
Ahhhhh popłynął aż mniod
Lubię to! 0
tadek
tadek2 sierpnia 2017 o 22:49
a co witek ma do mswia, a tym bardziej przydzielania pieniedzy? wnioski pisza urzednicy chyba i decyduja inni urzednicy
Lubię to! 0
fala
fala2 sierpnia 2017 o 21:57
Czyje są tereny nad zbiornikiem w Słupie ? Kiedy powstaną tereny pod zabudowę obiektów rekreacyjnych ? Czy sa jakie ś plany zagospodarowania zbiornika ? Męcinka może zrobić interes na takim obiekcie
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.