Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bieg Szalona 9

W niedzielę, 3 września w Parku Miejskim w Jaworze odbędzie się „Bieg Szalona 9”.

© materiał prasowy

Na bieg będą się składać trzy okrążenia – długość jednego okrążenia to ok. 3 km. Zostanie rownież rozegrany Bieg dla Dzieci, którego dystans wyniesie ok. 500 m. 

Aby wziąć udział w biegu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (bezpośredni link do zapisów: http://www.fenikslegnica.pl/index.php/zapisysd2017) lub kartę zgłoszenią w dniu imprezy, a także uiścić opłatę startową. Bieg główny rozpocznie się o godzinie 12:00, a bieg dzieci o godzinie 11:00.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.fenikslegnica.pl

Organizatorami biegu są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze oraz Feniks Legnica.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.