Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Jawor24h.pl
© materiał prasowy

Udostępnij:

Bal Karnawałowy w Muchowie

Dla mieszkańca|Muzyka|Kultura|Dla mieszkańca

2 marca wehikuł czasu przeniesie wszystkich miłośników dobrej zabawy 100 lat wstecz, w lata 20-te i 30-te ubiegłego wieku.

To wszystko czekać będzie na uczestników balu karnawałowego, który odbędzie się tego wyjątkowego, sobotniego wieczoru w Pałacyku w Muchowie. W programie przewidziano doskonałą zabawę przy zespole „Piękni lecz nie młodzi”, przepyszne jedzenie przyrządzane przez Panią Krysię, które również nawiązywać będzie do okresu dwudziestolecia. Wszystkich uczestników z poczuciem humoru, którzy szczególnie zdecydują się dopasować swoją stylizację do klimatu imprezy, czekać będzie moc niezapomnianych atrakcji.

Rezerwacja biletów pod numerem 696 448 949. Istnieje możliwość noclegu w Pałacyku w Muchowie. Więcej informacji można uzyskać w Powiatowym Zespole Schronisk Młodzieżowych w Jaworze przy ul. Starojaworskiej 7. Bilety w cenie 120 zł/osobę. Termin zapisów: do 20.02.2019 r.

Start punktualnie o godz. 20:00, 2 marca 2019 r.

Część dochodu z biletów przekazana zostanie na rzecz Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego „Damy Radę”.

Pałac w Muchowie
Wyznacz trasę
2 marca 20:00
Pałac w Muchowie
Bilety 120 zł/osobę

Więcej wiadomości

Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.