Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

AMP Budziszów Wielki na turnieju ZDolny Śląsk

W sobotę 4 listopada grupa pomarańczowa Akademii Młodego Piłkarza z Budziszowa Wielkiego wzięła udział w turnieju ZDolny Śląsk.

Fot. AMP Budziszów Wielki © AMP Budziszów Wielki

W fazie grupowej rywalizowaliśmy z rówieśnikami z drużyn Ślęzy Wrocław, Football Academy Legnica, Akademia Piłkarska "Olympic" Wrocław Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek, Fortuną Głogówek oraz drużyną Śląska Wrocław. Nasi adepci trafili do naprawdę mocnej grupy, starając się pokazać od jak najlepszej strony. Wyniki fazy grupowej:

✔️AMP Budziszów Wielki - Ślęza Wrocław 4:1
✔️AMP Budziszów Wielki - Football Academy Legnica 2:1
⭕AMP Budziszów Wielki - KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2:2
⭕AMP Budziszów Wielki - Olympic Wrocław 2:2
❌AMP Budziszów Wielki - Akademia Piłkarska Śląska Wrocław 1:3

Fazę Grupową zakończyliśmy z dorobkiem 8 pkt co dało nam 3 pozycję w grupie. Nie brakło dużo, aby walczyć o miejsca 1-6, ale tym razem szczęście minimalnie nam nie dopisało i nasza Akademia walczyła o miejsca 7-12.  

W kolejnym etapie mierzyliśmy się zarówno ze znanymi nam drużynami jak i nowymi przeciwnikami. Oto komplet wyników z walki o miejsca 7-12: 

✔️AMP Budziszów Wielki - Akademia Piłkarska Wratislavia 4:1
✔️AMP Budziszów Wielki - Akademia Piłkarska Chojnik Jelenia Góra Cieplice 4:1
✔️AMP Budziszów Wielki - Fortuna Głogówek 4:1
⭕AMP Budziszów Wielki - Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego 3:3
❌AMP Budziszów Wielki - UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 2:3. 

W tej części spotkań nasz bilans prezentował się lepiej - 3 zwycięstwa, jeden remis oraz jedna porażka dały nam ostatecznie 9 miejsce w całym turnieju.  

Mimo to czujemy się dumni z naszych piłkarzy i piłkarki, ponieważ w każdym meczu zostawiali 100% walki i serca na boisku. Nie brakowało ambicji, pięknych akcji czy bramek. Poziom turnieju był bardzo wysoki, a więc 9 miejsce spośród 24 bardzo dobrych drużyn traktujemy jako cenną lekcję oraz porcję motywacji do dalszej pracy.

AMP Budziszów Wielki

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.