Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Aleksander Śliwka opuszcza Resovię

Rzeszowski klub oficjalnie potwierdził informację, iż w przyszłym sezonie w jego barwach nie będzie występował wychowanek Spartakusa Jawor.

© dolnyslask24h.pl

Aleksander Śliwka z Asseco Resovią związany był od 2014 roku, jednak zanim wywalczył miejsce w podstawowy składzie zespołu ze stolicy województwa podkarpackiego, wypożyczany był do AZS-ów z Warszawy i Olsztyna. Z klubem z Rzeszowa wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski. 

Miniony sezon nie był dla Asseco Resovii udany. Rzeszowianie zakończyli rozgrywki PlusLigi dopiero na szóstym miejscu, w rywalizacji o piątą pozycję ustępując siatkarzom Jastrzębskiego Węgla z m.in. byłym graczem jaworskiego Spartakusa Jakubem Popiwczakiem w składzie. Oprócz jaworzanina z ekipą z Hali Podpromie żegnają się Jochen Schöps, Lukáš Ticháček, Dominik Depowski, Michał Kędzierski, Paweł Rusek i Elviss Krastins.

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Dixon
Dixon8 maja o 21:34
Ma do Zaksy przejść ☺
Lubię to! 0
kibic
kibic8 maja o 15:56
wiadomo gdzie będzie grał teraz?
Lubię to! 0
nini
ninikibic8 maja o 23:18
W Spartakusie...
Lubię to! 4
Artek
Artek7 maja o 21:03
Za słaby już?
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.