Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

(FOTO) Rekrutacja do Gminnej Akademii Piłkarskiej w Męcince

Organizacja treningów oraz współpraca Gminnej Akademii Piłkarskiej w Męcince z Akademią Piłkarską Miedzi Legnica były głównymi tematami spotkania zorganizowanego przez Wójta Gminy Męcinka w ramach powstałej Gminnej Akademii Piłkarskiej.

© Materiał prasowy

W spotkaniu, w którym uczestniczył również Paweł Dziakowicz, trener – koordynator Akademii Piłkarskiej Miedź Legnica udział wzięło kilkudziesięciu rodziców i dzieci zainteresowanych projektem samorządu.

Był to pierwszy etap rekrutacji chłopców i dziewczynek do Gminnej Akademii Piłkarskiej, która jak informują jej przedstawiciele czeka na kolejne chętne dzieci zarówno te zamieszkałe na terenie gminy Męcinka, a także pozostałych ościennych gmin.

Telefon kontaktowy w sprawie rekrutacji – 76 871 34 59 dostępny w godzinach pracy Urzędu Gminy Męcinka. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.