Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

100 dębów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Posadź z nami 100 dębów, aby uczcić 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Każdy dąb będzie symbolizował jeden rok, a także jedną z wybitnych postaci w historii Polski.

© Paweł Sasiela

Wybraliśmy do posadzenia drzewa dębu, gdyż zawsze kojarzył się on z siłą, potęgą, niezmiennością. Wystarczy tylko spojrzeć na owego niekwestionowanego króla europejskich lasów, z masywnego pnia wysyłającego rozłożyste konary, aby poczuć moc jego majestatu. Tak ważną rocznicę jak 100-lecie Odzyskania Niepodległości można uczcić tylko zacnym i szlachetnym drzewem.

Inicjatorem akcji jest Parafia św. Andrzeja w Męcince oraz grupa ludzi zaangażowanych w życie naszego regionu oraz społeczników, którym na sercu leży uczczenie ważnej rocznicy w dziejach naszej historii.

Reklama

Komentarze (8)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Menda
Menda22 marca o 22:07
niema to jak zdrowe wa........................e w gminie
Lubię to! 0
zbuntowany
zbuntowany21 marca o 17:20
Wow! Wczoraj napisałem komentarz do artykułu. Pojawiły się nowe komentarze, a mojego brak. Widzę, że nie pomyśli prawomyślnego portalu. No cóż, prawda boli. Żegnam.
Lubię to! 2
Jaworzanin
Jaworzanin21 marca o 10:25
no i proszę, CENZURA WRÓCIŁA w swojej najgorszej postaci.Coś co budziło obrzydzenie w czasach komuny ,dzisiaj w "jawor 24 h" funkcjonuje w najlepsze.Jeżeli szukacie nieocenzurowanych wiadomości to musicie poszukać innych stron. Ja stąd spadam.Cześć.
Lubię to! 7
bardziej ogrodnik niż rolnik
bardziej ogrodnik niż rolnik21 marca o 09:35
Jestem totalnie zaskoczony, że kolejny artykuł o Męcince tym razem nie ma nic wspólnego z wójtem. I bardzo dobrze, bo to dobra inicjatywna. Informacji z wójtem jest dużo za dużo, o czym świadczy poziom zainteresowania tego typu "artykułami".
Lubię to! 0
Berek - cukierek
Berek - cukierek21 marca o 00:58
Dobrze że dęby, a nie lipy. W Jaworze jeden gość sadzi lipy - symbol jego rządów.
Lubię to! 2
anonim
anonim21 marca o 00:35
A gdzie elita z Gminy
Lubię to! 2
solo
solo20 marca o 20:14
Tylko białe brzozy - piękne cały rok ale dęby też ładne - wymagają opieki , podlewania.
Lubię to! 1
wielbiciel wójta
wielbiciel wójta19 marca o 15:11
A czemu nie 100 brzóz?
Lubię to! 10

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.