Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

ZSiP w Bolkowie z patronatem firmy THOR

Firma THOR Industriemontagen objęła swym patronatem klasy w Zespole Szkół i Placówek w Bolkowie. Umowę w tej sprawie podpisali dyrektor Beata Zalewska, wicestarosta Arkadiusz Baranowski oraz Michał Kwietniewski, reprezentujący firmę.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

Dzięki temu oba podmioty stały się partnerami działań edukacyjnych mających na celu m.in. podnoszenie poziomu kształcenia i dostosowanie edukacji do potrzeb rynku pracy.

- Jako niemiecka firma poszukujemy do współpracy monterów instalacji sanitarno-grzewczych. Liczymy, że wspólnie ze szkołą wyszkolimy adeptów zawodu dla naszej firmy. Oferujemy praktyki dla uczniów i ufamy, że ta współpraca będzie owocna dla obydwu stron i będziemy ją pogłębiać - podkreśla Michał Kwietniewski z Działu Rekrutacji THOR Industriemontagen.

Współpraca przyniesie korzyści nie tylko dla samych uczniów, ale również dla całej placówki, która zyska nowoczesny gabinet do kształcenia specjalistów w dziedzinie energetyki odnawialnej. 

- Przede wszystkim poszerzymy ofertę, jeżeli chodzi o praktyki zawodowe. Będziemy wysyłać naszą młodzież do Niemiec, aby podnosiła swoje kwalifikacje, umiejętności i zdobywała wiedzę w dziedzinie szeroko rozumianej energetyki odnawialnej. Ponadto w ramach naszej współpracy jedna z pracowni zostanie wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia - mówi dyrektor Beata Zalewska

Z pewnością podpisana umowa będzie szansą dla uczniów na płynne wejście na rynek pracy, po zakończeniu edukacji.

- Gratuluję pani dyrektor Beacie Zalewskiej kolejnego sukcesu na koncie Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie, jakim jest podpisanie umowy z dużym pracodawcą. Dzięki temu nasi uczniowie z Bolkowa będą mogli uczestniczyć w praktykach zawodowych w branży instalacyjnej, elektrycznej i grzewczej. Cieszymy się bardzo z tego sukcesu, który poszerza ofertę edukacyjną naszej placówki i daje szanse uczniom na godziwą pracę i zawód dający stabilizację życiową po ukończeniu szkoły - zauważa wicestarosta Arkadiusz Baranowski.

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Patryk
Patryk16 grudnia 2017 o 07:10
I Heniu z pufa sie zalapali
Lubię to! 0
sympatyk
sympatyk11 grudnia 2017 o 19:37
Baranowski i Zalewska działają. Konkrety, a nie bzdety. Tak trzymajcie państwo.
Lubię to! 9
czytelnik
czytelniksympatyk11 grudnia 2017 o 23:05
Co to za umowa, którą podpisuje jedynie wicestarosta? Co bardziej zorientowani wiedzą, że tych podpisów trzeba nieco więcej.
Lubię to! 3
doktor
doktorczytelnik12 grudnia 2017 o 00:40
Nie wiem czy zauważyłeś, że umowę podpisał wicestarosta, dyrektor szkoły i przedstawiciel firmy. Zresztą jest w tekście. Czyli nie tylko wzrok, ale i rozumowanie szwankuje...
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.